اقامت دائم کانادا

آینده در دستان توست

اقـــامت دائــم و مــــوقت

زندگـی نــــو

آدرس پستی

آریا شهر- بلوار فردوس شرق - خیابان ولیعصر

کشور کانادا برای جذب سرمایه­ های خارجی و تامین نیروی کار ماهر روش­های مختلفی برای پذیرش مهاجرین دارد.

از مهاجرت کاری گرفته تا سرمایه گذاری و مهاجرت تحصیلی، با توجه موقعیت و شرایط شما امکان مهاجرت به کانادا وجود دارد. کافی است با کارشناسان ما در مجموعه زندگی نو در تماس باشید تا راههای ممکن برای مهاجرت شما را بررسی کرده و بهترین روش ممکن را به شما معرفی کنیم.

هر ساله بیش از ۲۰۰ هزار نفر اجازه پیدا می‌کنند تا به عنوان مقیم دائم وارد کشور کانادا شوند. این رقم در سال ۲۰۲۱ به ۴۰۰ هزار نفر افزایش یافته است.  این افراد پس از ورود به کشور کانادا می‌توانند کارت اقامت دائم خود را دریافت کرده و زندگی جدیدی را در این کشور آغاز کنند. افرادی که اقامت کانادا را به دست آورده باشند از اکثر حقوق شهروندی این کشور بهره‌مند خواهند شد و بعد از چند سال امکان دریافت تابعیت کشور کانادا نیز وجود دارد. همین امر موجب شده که هر سال افراد زیادی از تمام نقاط دنیا برای گرفتن اقامت دائم کانادا اقدام نمایند.

شیوه های مهاجرت به کانادا:

دولت کانادا شیوه‌های مختلفی را پیش‌بینی کرده تا شهروندان سایر کشورها بتوانند اقامت کانادا را به دست بیاورند. به عنوان مثال می‌توانید به واسطه حضور یکی از اعضای خانواده خود در کانادا شانس خود را برای گرفتن اقامت دائم کانادا امتحان کنید یا اقامت دائم این کشور را از طریق مهاجرت کاری به کانادا اخذ نمایید. روش‌های متعددی برای اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد که از این بین میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اقامت کانادا از طریق تخصص کاری

اقامت کانادا از طریق سرمایه­ گذاری

اقامت کانادا از طریق برنامه استانی

اقامت کانادا از طریق تجربه کانادایی

اقامت کانادا از طریق اسپانسرشیپ

راه مهاجرتی مناسب با شرایط من کدام است؟

چنانچه مایلید بدانید از بین روشهای مختلف مهاجرت به کانادا کدامیک با شرایط شما هماهنگ است میتوانید فرم زیر را تکمیل کرده تا کارشناسان گروه مهاجرتی زندگی نو پس از بررسی موقعیتتان با شما تماس بگیرند.

مطمئن باشید مجموعه زندگی نو با مدیریت دکتر امیرعلی میرسیاح، وکیل رسمی مهاجرت به کانادا تمامی مسیرهایی که شما را به مهاجرت میرساند بررسی میکند تا با مطمئن ترین راه پروسه مهاجرتی شما طی شود.