اقامت دائم کانادا (سرمایه گذاری مستقیم -غیر مستقیم )

آینده در دستان توست

اقـــامت دائــم و مــــوقت

زندگـی نــــو

آدرس پستی

آریا شهر- بلوار فردوس شرق - خیابان ولیعصر

درحالی که راههای زیادی برای اخذ اقامت دائم کانادا وجود دارد، اقامت از طریق سرمایه گذاری به دلیل سخت گیری کمتری که در نمره آیلتس وجود دارد (حداقل آیلتس ۵) و همچنین درصد بالاتر شانس اخذ ویزا مورد توجه متقاضیان مهاجرت قرار گرفته است. همچنین مبلغ سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در کشور کانادا نسبت به برخی از کشورهای جهان پایین تر است.

برای ویزای سرمایه گذاری به چه میزان سرمایه نیاز است؟

میزان سرمایه گذاری در استانها و شهرهای مختلف استانها متفاوت است ولی به طور کلی این سرمایه گذاری از ۱۵۰ هزار دلار شروع میشود. اگر بتوانید اثبات کنید که دارائی مناسب جهت اقامت سرمایه گذاری کانادا را دارید، در مرحله بعدی باید در یکی از استانهای کانادا طبق شرایط و قوانین همان استان اقدام به سرمایه گذاری نمایید. حداقل مبلغ سرمایه گذاری در هر استان کانادا متفاوت است. بطور مثال میزان سرمایه گذاری اعلام شده استان منیتوبا برای شهر وینیپگ که مرکز استان منیتوبا می باشد، مبلغ ۲۵۰ هزار دلار کاناداست ولی اگر بخواهید در یکی از شهرهای اطراف وینیپگ که حداقل ۵۰ کیلومتر با آن فاصله دارد و جمعیت کمتری دارد اقدام به سرمایه گذاری نمایید این مبلغ ه ۱۵۰ هزار دلار کاهش پیدا میکند.

چطور میتوانم برای این ویزا اقدام کنیم؟

برای اخذ ویزای سرمایه گذاری کانادا کافی است با کارشناسان ما در گروه مهاجرتی زندگی نو تماس بگیرید تا شرایط شما بررسی شود و یا فرم زیر را تکمیل بفرمایید.

مطمئن باشید مجموعه زندگی نو با مدیریت دکتر امیرعلی میرسیاح، وکیل رسمی مهاجرت به کانادا تمامی مسیرهایی که شما را به مهاجرت میرساند بررسی میکند تا با مطمئن ترین راه پروسه مهاجرتی شما طی شود.