اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در پرتغال

آینده در دستان توست

اقـــامت دائــم و مــــوقت

زندگـی نــــو

آدرس پستی

آریا شهر- بلوار فردوس شرق - خیابان ولیعصر

درحالی که راههای متفاوتی (از جمله اقامت از طریق تحصیل، کار و ازدواج) برای اخذ اقامت پرتغال وجود دارد، درحال حاضر مطمئن ترین راه برای اخذ ویزای اقامت پرتغال اقامت از طریق سرمایه­ گذاری است که در این مقاله به چگونگی آن می پردازیم.

سرمایه گذاری در چه حوزه هایی صورت می گیرد؟

پرتغال به دلیل جاذبه های بزرگ گردشگری به یکی از مهمترین مقاصد توریستی اروپا تبدیل شده است و از این رو برای تقویت صنعت توریسم نیاز به زیرساخت دارد. به همین دلیل است که دولت پرتغال تصمیم گرفته است شرایطی فراهم کند تا افرادی که بر روی پروژه های هتلسازی سرمایه گذشاری می کنند حائز شرایط لازم برای اخذ اقامت این کشور باشند.

مبلغ سرمایه گذاری به چه میزان است؟

حداقل سرمایه گذاری لازم در این حوزه ۲۸۰ هزار یورو است که در سال اول بخشی از سند به نسبت میزان سرمایه­ گذاری به نام فرد سرمایه گذار ثبت میشود. در ابتدای سال ششم  مبلغ ۲۸۰ هزار یوروی اولیه به حساب فرد برگردانده میشود. در این راه به نمره آیلتس یا هر آزمون زبان دیگری نیازی نیست و از همان ابتدا اقامت به فرد متقاضی و خانواده­اش تعلق میگیرد و از حقوق شهروندی کشور پرتغال برخوردار میگردد.

درصورتی که تمایل داشته باشید حین سرمایه­ گذاری سود بانکی نیز به شما تعلق بگیرد مبتوانید از طریق اقامت از طریق سرمایه­ گذاری با حداقل ۳۵۰ هزار یورو اقدام کنید. در این روش نیز پس از گذران ۵ سال اولیه تمام مبلغ به حساب بانکی فرد واریز میشود.

چگونه اقدام کنیم؟

چنانچه شرایط اولیه را دارید کافی است با کارشناسان ما در گروه مهاجرتی زندگی نو در تماس باشید و یا با تکمیل فرم زیر این امکان را برای ما به وجود بیاورید تا با بررسی شرایط شما بهترین راه مهاجرت متناسب با شرایط شما را پیدا کنیم.

پیشنهاد می کنیم شرایط اقامت به اتریش را نیز ملاحظه کنید.