اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری در استان نیوبرانزویک

آینده در دستان توست

اقـــامت دائــم و مــــوقت

زندگـی نــــو

آدرس پستی

آریا شهر- بلوار فردوس شرق - خیابان ولیعصر

نیوبرانزویک
استان نیوبرانزویک با جمعیت حدودی ۷۶۰۰۰۰ نفری از جمله چهار استان آتلانتیک کانادا محسوب می شود. ریشه اسم این استان از یک شهر واقع در آلمان Brunswick که خانه اجدادی پادشاه انگلیس George III بوده، گرفته شده است.
این استان هر ساله میزبان صدها نفر است. نیوبرانزویک برای جذب مهاجر، برنامه انتخاب استانیPNP را دارد. این برنامه باعث اشتراک ایده های کاریابی بین سرمایه گذاران و دارندگان ایده می شود.
این طرح از طریق سیستم اظهار علاقمندی (EOI) عمل می کند و ثبت نام آن آنلاین است. مرحله ی اول این فرآیند، ارائه ی یک EOI به بخش آموزش و پرورش و نیروی کار (PETL) بخش نیوبرانزویک است. بعد از بررسی درخواست و ارزیابی مبتنی بر شرایط مورد نیاز، بر اساس فاکتورهای مختلف به متقاضی یک امتیاز تخصیص داده می شود. متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دریافت می کنند دعوت به ارائه ی یک درخواست به اداره ی مهاجرت نیوبرانزویک می شوند. باید در نظر داشته باشید که تأیید PETL تضمین نمی کند که شما به طور حتم ویزا بگیرید و این اداره مهاجرت کانادا (IRCC) هست که تصمیم نهایی را می گیرد.

فاکتورهای لازم جهت اقدام برای سرمایه گذاری استان نیوبرانزویک:
برای احراز شرایط این برنامه کسب حداقل ۶۵ امتیاز لازم است.
سن:
فقط افراد ۲۲ تا ۵۵ ساله برای این برنامه واجد شرایط هستند. بیشترین امتیاز را ۳۵ تا ۵۰ ساله ها می گیرند.
زبان:
حداقل CLB 5 یا NCLC 5 .
تحصیلات:
دارای حداقل یک آموزش دوساله ی بعد از متوسطه باشند. حداکثر امتیاز این بخش ۲۵ است.
سرمایه گذاری و طرح کسب و کار:
نشان دهند که قصد زندگی و راه اندازی کسب و کاری در نیوبرانزویک را دارند.
متقاضی باید مدیریت روزانه کسب و کار را به عهده داشته باشد.
متقاضی یک طرح کسب و کار با تأیید دولت نیوبرانزویک ارائه نماید که در آن نشان دهد کسب و کار چه سودی برای استان خواهد داشت.
دارایی خالصی معادل با ۶۰۰ هزار دلار داشته باشد که حداقل ۳۰۰ هزار دلار آن قابل انتقال باشد. متقاضی باید حداقل سرمایه گذاری به مبلغ ۲۵۰ هزار دلار کانادا در نیوبرانزویک انجام دهد.
در ۳ سال از ۵ سال اخیر، سابقه ی مدیریت و مالکیت کسب و کار (حداقل ۳۳٫۳%) را داشته باشد یا در حداقل ۵ سال از ۷ سال اخیر، سابقه ی کار در سمت مدیریت ارشد را داشته باشد.
قصد داشته باشد در حین مالکیت و مدیریت یک کسب وکار محلی، به طور دائم در نیوبرانزویک زندگی کند.
یک مفهوم تجاری ارائه نماید که پتانسیل کسب و کار برای سودرسانی قابل توجه برای استان را نمایش دهد. در ایجاد یک طرح کسب و کار، داوطلب باید نشان دهد که تحقیقات گسترده ای انجام داده است و کلیه فاکتورهای اقتصادی، فرهنگی و بازار را در نظر گرفته است.
سازگاری برای همسر متقاضی
حداکثر ۵ امتیاز دارد. در صورتی که همسر متقاضی در نیوبرانزویک ویزای تحصیلی داشته و مدرک گرفته باشد و یا حداقل ۶ ماه متوالی در نیوبرانزویک کار کرده باشد و یا CLB 5داشته باشد این امتیاز را کسب می کند.