درباره ما

اقـــامت دائــم و مــــوقت

زندگـی نــــو

گروه مهاجرتی زندگی نو از معدود دفاتر قانونی، رسمی و ثبت شده در امر اقامت و مهاجرت است؛ این گروه دارای سابقه  15 سال فعالیت موفق و قانونی می باشد که تاکنون بیش از 100 پرونده موفق در زمینه اقامت دائم کسب کرده است. گروه مهاجرتی زندگی نو در امر اقامت و مهاجرت دارای جلسه و مشاوره رایگان است که بعد از مشاوره و ارزیابی، تمامی مراحل پرونده شما را به صورت نظام مند و مرتب پیگیری می کند تا به شما این اطمینان را بدهد که با خیال آسوده مهاجرت کنید.

مؤسس و وکیل گروه مهاجرتی زندگی نو دکتر امیرعلی میرسَیاح است که به مدت 15 سال عضو رسمی شورای عالی نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا (ICCRC) هستند. نماد ICCRC نماد اطمینان در امر مهاجرت به کانادا است و شماره عضویت دکتر میرسیاح در این شورا 415719 است؛ شما می توانید عضویت و وکالت ایشان را با مراجعه به سایتICCRC  استعلام بگیرید.

متأسفانه امروزه بسیاری از دفاتر مهاجرتی فاقد این عضویت رسمی هستند و با امیدهای واهی قصد دارند که از متقاضیان هزینه های زیادی دریافت کنند؛ ولی گروه مهاجرتی زندگی نو هرگز این شیوه را قبول نمی کند و همواره اخلاق مداری را سرلوحه فعالیت خود می داند.